Mateřská škola Sedmikráska Liberec Logo Mateřská škola Sedmikráska Liberec

TÝDEN OD 12.4.2021

Vážení rodiče,

od pondělí 12.4.2021 bude naše školka otevřena pro předškolní děti a děti s odkladem školní docházky od 7 do 16 hodin. Dále bude otevřeno pro děti rodičů IZS, oproti potvrzení od zaměstnavatele.

Děti i zaměstnanci budou vždy v pondělí a ve čtvrtek nebo v první den nástupu do MŠ testováni neinvazivními antigenními testy. Testy (samotný výtěr z nosu) budete dětem provádět Vy, rodiče. V den, kdy se testuje prosíme o doprovod zákonného zástupce, který současně podepíše prohlášení o tom, že děti nemají příznaky onemocnění. Vyhodnocovat testy budete společně se zaměstnanci MŠ.

Testovat budeme v halách MŠ ( do haly vstupují dospělí v respirátoru a děti v roušce ) a vyhodnocení si rodič s dítětem počká 15 minut venku. Pokud bude test negativní, může dítě do MŠ a zde již bude po celou dobu bez roušky. Prosíme, počítejte se zdržením a přijďte do MŠ včas.

Děti zaměstnanců IZS budou přijaty po předchozím objednání stravy a po předchozím nahlášení na telefon školy 778 731 977 (stačí sms), v zaměstnání si rodiče těchto dětí nechají vystavit  povrzení.

Pro ostatní děti, které do MŠ chodit nebudou, budeme pokračovat s distanční výukou.

« Zpět na novinky08.04.2021,